Poznaj partnerów,
z którymi tworzymy AIS Gateway

Bird & Bird to międzynarodowa firma prawnicza, skoncentrowana na ochronie własności intelektualnej i doradztwie przy innowacyjnych przedsięwzięciach z obszaru IT i nowych technologii.

Mastercard jest globalnym systemem kart płatniczych, udzielającym licencji na wykorzystywanie swojej marki instytucjom finansowym, które są jego członkami.

TubaPay obsługuje kompleksowo płatności cykliczne / rekurencyjne w unikalnej formule bez żadnego ryzyka nieotrzymania środków lub nieterminowego ich wpływu do Partnerów. Umożliwia włączenie do oferty sprzedażowej abonamentu lub podzielonych płatności niezależnie od tego, czy dostawa i konsumpcja usługi przez Klienta dokonuje się jednorazowo, czy też jest rozłożona w czasie.

The Heart jest firmą venture building, bazującą na autorskiej metodologii i kompetencjach deweloperskich dostarczonych przez The Heart R&D Lab. Spółka buduje startupy oparte na nowych technologiach oraz tworzy produkty i usługi cyfrowe.

Blue Finance Polska to jeden z kluczowych graczy na europejskim rynku pożyczkowym będący częścią grupy Blue Finance Group. W ciągu dziesięciu lat działalność Blue Finance Group zbudowała kompleksowy portfel kredytowy, solidny wzrost obrotów i świetne miejsce pracy. W tym momencie działa na czterech rynkach: oprócz Polski są to Finlandia, Dania oraz Hiszpania. W Polsce firma działa od 2020 r. z brandem Nexu w zakresie kredytów konsumenckich.

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. IPF działa w 11 krajach na całym świecie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową - dociera do wszystkich grup klientów i oferuje szereg produktów: pożyczkę konsumencką dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także kartę Provi Smart. Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest odpowiedzialne pożyczanie. W 2022 roku Provident zaprezentował piąty raport społeczny, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2020-2021. Provident jest jedyną firmą pożyczkową, która przygotowuje raport CSR. Za lata 2014, 2015 oraz 2017, 2018, 2019 otrzymał tytuł „Etyczna Firma” przyznawany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”, a w roku 2020 i 2022 tytuł Super Etycznej Firmy. W 2015 roku, będąc jednym z największych reklamodawców sektora finansowego, Provident został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma dziesięciokrotnie została wyróżniona certyfikatem Top Employer (w latach 2013-2023).

flatte to kompleksowa usługa obsługi najmu. Opiekunowie flatte zdejmują z właścicieli mieszkań wszelkie obowiązki związane z obsługą najmu, w tym znalezienie najemcy, podpisanie umowy czy rozliczenia czynszu. Spółka została stworzona dzięki współpracy venture buildera The Heart i czołowego dewelopera na rynku Develia.

Smartney to polski fintech pożyczkowy należący do francuskiej Grupy Oney Bank.  W swoich ofertach łączy bezpieczeństwo i atrakcyjne warunki oferowane klientom przez banki z błyskawicznym i nowoczesnym procesem typowym dla spółek technologicznych. Misją Smartney jest pokazanie, że pożyczanie może być po prostu smart. W ciągu kilku lat firma stała się jednym z liderów rynku, wyznaczając trendy, dbając o budowę branżowych standardów, czy pracując nad rozwiązaniami poprawiającymi bezpieczeństwo Klientów. Jednocześnie Smartney nie spoczywa na laurach: utrzymujący się wysoki poziom satysfakcji Klientów, regularnie prowadzone badania konsumenckie oraz nagrody, które otrzymuje spółka potwierdzają, że klienci cenią sobie nowoczesne rozwiązania finansowe. Smartney promuje również rozwiązania Smart Living i mądrą ekologię.